Rozvrh hodin KIPL

Rozvrh hodin pro zimní semestr 2017/2018 je publikován zde

Seminář FPL

Aktuální program pro zimní semestr 2017/2018 je publikován zde

Konference FPL

Centrum AdMat

Úspěchy a ocenění

  • Oceněné práce - zde
  • Úspěchy na konferencích - zde

Seznam aktuálních publikací

Seznam aktuálních publikací naleznete zde

Užitečné odkazy

SU

FJFI

CVUT

jaderka

SU

EU

You are here

Pracovníci


Vedení katedry
Jméno
Tituly
Funkce
Email
Telefon
Ladislav Kalvoda
Doc., Ing., CSc.
vedoucí katedry
ladislav.kalvoda@fjfi.cvut.cz 224358621
224358647
224358648
Stanislav Vratislav
Prof., Ing., CSc.
zástupce vedoucího
stanislav.vratislav@fjfi.cvut.cz 224358612
266172345
Stanislava Poláčková

sekretářka
polacst2@fjfi.cvut.cz 224358611

Akademičtí pracovníci
Jméno
Tituly
Email
Telefon
Aubrecht Jan Ing., Ph.D. jan.aubrecht@fjfi.cvut.cz 224 358 639
Bryknar Zdeněk Prof., Ing., CSc. zdenek.bryknar@fjfi.cvut.cz 224 358 607
224 358 642
224 358 641
Drahokoupil Jan Ing., Ph.D. jan.drahokoupil@fjfi.cvut.cz 266 052 898
Ganev Nikolaj Prof. Ing., CSc. nikolaj.ganev@fjfi.cvut.cz 224 358 604
Jiroušek Pavel Ing., CSc. pavel.jirousek@arempro.cz 224 358 617
Kolařík Kamil Ing., Ph.D. kamil.kolarik@fjfi.cvut.cz 224 358 624
Petr Kolenko Ing., Ph.D. petr.kolenko@fjfi.cvut.cz 224 358 606
Kraus Ivo
Prof., RNDr., DrSc. ivo.kraus@fjfi.cvut.cz 224 358 608
Potůček Zdeněk Ing., Ph.D. zdenek.potucek@fjfi.cvut.cz 224 358 605
224 358 642
224 358 641
Sedlák Petr Ing., Ph.D. psedlak@it.cas.cz 723 238 150
Seiner Hanuš Ing., Ph.D. hseiner@it.cas.cz 266 053 712
Zajac Štefan Doc., Ing., CSc. stefan.zajac@fjfi.cvut.cz 224 358 609

Odborní pracovníci
Jméno
Tituly
Email
Telefon
Dráb Martin Ing., Ph.D. martin.drab@fjfi.cvut.cz 224 358 649
Dragounová Kateřina Ing. katerina.dragounova@fjfi.cvut.cz 224 358 576
Fojtíková Jaroslava Ing. jaroslava.fojtikova@fjfi.cvut.cz 224 358 638
Levinský Petr Ing. levinpet@fjfi.cvut.cz 224 358 647
Klepáček Rudolf Ing., Ph.D. rudolf.klepacek@fjfi.cvut.cz 224 358 648
Koubský Tomáš Ing. tomas.koubsky@fjfi.cvut.cz 224 358 638
Kučeráková Monika Ing., Ph.D. monika.kucerakova@fjfi.cvut.cz 224 358 576
Čapek Jiří Ing. capekjir@fjfi.cvut.cz
224 358 624

Techničtí pracovnici
Jméno
Email
Telefon
Hlušička Čestmír hlusicka@km1.fjfi.cvut.cz 224 358 578
Pleninger Miroslav miroslav.pleninger@fjfi.cvut.cz 224 358 577
Uhmanová Milena milena.uhmannova@fjfi.cvut.cz 224 358 603

Nabídky práce

Přehled jednotlivých nabídek práce pro studenty a absolventy naleznete zde

SGS ČVUT