Rozvrh KIPL

Rozvrh hodin pro letní semestr 2019/2020 je publikován zde
Aktuální stav rezervací Seminární místnosti pro prodloužené zkouškové období LS 19/20 je zde

Seminář FPL

Aktuální program pro letní semestr 2019/2020 je publikován zde.

Konference FPL

Centrum AdMat

Úspěchy a ocenění

  • Oceněné práce - zde
  • Úspěchy na konferencích - zde

Seznam aktuálních publikací

Seznam aktuálních publikací naleznete zde

Užitečné odkazy

SU

FJFI

CVUT

jaderka

SU

EU

You are here

Pracovníci


Vedení katedry
Jméno
Tituly
Funkce
Email
Telefon
Kalvoda Ladislav
Doc., Ing., CSc.
vedoucí katedry
ladislav.kalvoda@fjfi.cvut.cz 224 358 621
224 358 621
224 358 647-8
Sedlák Petr
Ing., Ph.D.
zástupce vedoucího
petr.sedlak@fjfi.cvut.cz 224 358 610
Poláčková Stanislava

sekretářka
katedry
polacst2@fjfi.cvut.cz 224 358 611

Akademičtí pracovníci
Jméno
Tituly
Email
Telefon
Aubrecht Jan Ing., Ph.D. jan.aubrecht@fjfi.cvut.cz 224 358 639
Bryknar Zdeněk Prof., Ing., CSc. zdenek.bryknar@fjfi.cvut.cz 224 358 607
224 358 642
224 358 641
Drahokoupil Jan Ing., Ph.D. jan.drahokoupil@fjfi.cvut.cz 266 052 898
Ganev Nikolaj Prof. Ing., CSc. nikolaj.ganev@fjfi.cvut.cz 224 358 604
Hamrle Jaroslav RNDr., Ph.D. jaroslav.hamrle@fjfi.cvut.cz 224 358 610
Jiroušek Pavel Ing., CSc. pavel.jirousek@arempro.cz 224 358 617
Kolařík Kamil Ing., Ph.D. kamil.kolarik@fjfi.cvut.cz 224 358 624
Kolenko Petr Doc., Ing., Ph.D. petr.kolenko@fjfi.cvut.cz 224 358 606
Kratochvílová Irena Doc., Ing., Ph.D. irena.kratochvilova@fjfi.cvut.cz
Kučeráková Monika Ing., Ph.D. monika.kucerakova@fjfi.cvut.cz 224 358 576
Kraus Ivo
Prof., RNDr., DrSc. ivo.kraus@fjfi.cvut.cz 224 358 608
Mihóková Eva doc., RNDr., CSc. Eva.Mihokova@fjfi.cvut.cz 224 358
Potůček Zdeněk Ing., Ph.D. zdenek.potucek@fjfi.cvut.cz 224 358 605
224 358 641-2
Seiner Hanuš Doc., Ing., Ph.D. hseiner@it.cas.cz 266 053 712
Vratislav Stanislav Prof., Ing., CSc. stanislav.vratislav@fjfi.cvut.cz 224 358 612
Zajac Štefan Doc., Ing., CSc. stefan.zajac@fjfi.cvut.cz 224 358 609

Odborní pracovníci
Jméno
Tituly
Email
Telefon
Čapek Jiří Ing., Ph.D. capekjir@fjfi.cvut.cz
224 358 624
Dráb Martin Ing., Ph.D. martin.drab@fjfi.cvut.cz 224 358 649
Aubrechtová Dragounová Kateřina Ing., Ph.D. katerina.aubrechtova@fjfi.cvut.cz 224 358 576
Jakoubková Jaroslava Ing. jaroslava.jakoubkova@fjfi.cvut.cz 224 358 638
Kobrlová Alena Ing. Alena.Kobrlova@fjfi.cvut.cz 224 358 640
Levinský Petr Ing., Ph.D. levinpet@fjfi.cvut.cz 224 358 647
Lojka Michal Ing. lojkamic@fjfi.cvut.cz
Malý Martin Ing. martin.maly@fjfi.cvut.cz 224 358 032
Koubský Tomáš Ing., Ph.D. tomas.koubsky@fjfi.cvut.cz 224 358 638
Skočdopole Jakub Ing. jakub.skocdopole@fjfi.cvut.cz 224 358 679
Trojan Karel Ing. karel.trojan@fjfi.cvut.cz 224 358 624

Techničtí pracovnici
Jméno
Email
Telefon
Hlušička Čestmír hlusicka@km1.fjfi.cvut.cz 224 358 578
Pleninger Miroslav miroslav.pleninger@fjfi.cvut.cz 224 358 577
Uhmanová Milena milena.uhmannova@fjfi.cvut.cz 224 358 603

Nabídky práce

Přehled jednotlivých nabídek práce pro studenty a absolventy naleznete zde

SGS ČVUT